* Smart & Sassy™ * zmes esenciálnych olejov

Metabolická zmes, tuky, cukry, chudnutie.

Cielené namiešaná zmes esenciálnych olejov: grapefruit, citrón, mäta pieporná, ďumbier (zázvor) a škorica. Je to metabolická zmes. Bola vytvorená na pomoc pri regulácii hladu a pri limitovaní príjmu nadbytočných kalórií. Oleje v tejto zmesy upokojujú žalúdok a zlepšujú emocionálny stav tela. Táto zmes je najúčinnejsia v kombinácií s cvičením a zdravým stravovaním. Pomáha redukovať celulitídu - vhodná aj aplikácia priamo na pokožku, zriedime s masážnym telovým olejom a po osprchovaní, keď sú otvorené póry pokožky, vmasírujeme. Pomáha znižovať obezitu tela a zrýchľuje proces chudnutia. Metabolizuje cukry a tuky - ideálne je užitie tohto oleja hneď po jedle, ktoré obsahuje umelé cukry a nezdravé tuky. Grapefruit, ktorý je v tejto zmesi, je vo francúzskej medicíne veľmi často používaný na pomoc pri celulitíde a pri trávení. Všetky zložky tejto zmesi napomáhaju aj samotnému tráveniu a detoxikujú.

Veľkosť: 15 ml

34,00 € 38,70 €

Túto zmes užívame vnútorne - ochutíme si vodu alebo čaj. Ak chceme rýchlejší proces chudnutia, ideálne je užiť 15 kvapiek denne, rozložíme si to na viac dávok počas dňa. V inom prípade, stačí aj 2-3 kvapky na 3-5 dcl vody.

Keďže táto zmes obsahuje citrusy, môže zvýšiť fotosenzitivitu pokožky a po lokálnej aplikácií je najlepšie vyhnúť sa priamemu slnku a inému UV žiareniu, na danú oblasť tela, na 12 hodín. Príklad: ak si ráno po osprchovaní aplikujem olej na oblasť stehien, zadku a bruška, a potom si oblečiem napríklad šaty, ktoré mi tieto oblasti zakrývajú, môžem isť von na slnko, pokiaľ mám tie časti tela zakryté.