Age Firming

Spevňujúce a liftingové ošetrenie proti starnutiu.

Exkluzívna metóda starostlivosti o pleť, ktorá poskytuje globálne spevnenie a okamžite zmierňuje príznaky únavy a starnutia tváre, krku a dekoltu. 

Ideálne ošetrenie na posilnenie pleti a zmiernenie vrások. 

Vhodné pre všetky typy pleti. Vhodné aj pre vekovú kategóriu od 35 rokov a aj pre zrelšiu pleť okolo 50, 60 rokov, alebo podľa individuálných potrieb pleti.

Účinky ošetrenia: 

  • Pokožka na tvári a dekolte je viditeľne pevnejšia, pružnejšia a zdvihnutá. 
  • Jemné línie a vrásky sú vyhladené. 
  • Tvár je viditeľne mladšia.
  1. krok - Exfoliačný peeling - eliminuje odumreté bunky kombinovaným mechanickým a enzymatickým pôsobením na viditeľne hladšiu pokožku.
  2. krok - Spevňujúca masáž - masážne techniky používané pre každú oblasť (tvár, krk a dekolt) stimulujú podkožné tkanivo, aby okamžite spevnili a zdvihli pokožku, zatiaľ čo sérum obohatené účinnou látkou pomáha obnoviť pružnosť pokožky. 
  3. krok - Liftingový zmizík - guma proti vráskam pomáha vyrovnať štruktúru pokožky vďaka jej dvojnásobnému mechanickému a biologickému pôsobeniu. Vrásky vyzerajú zmenšene; kontúra očí, čelo, línie úsmevu a dekolt vyzerajú hladšie.
  4. krok - Spevňovacie a liftingové masky na tvár a dekolt - maska na tvár a krémová maska ​​pre krk, spevňujú vzhľad tváre a krku, obnovujú pohodlie, žiarivosť a mladistvý vzhľad.
https://www.youtube.com/watch?v=8kpKQ8hOFSY