Lipolaser

Potom sa bunky prirodzene zatvoria a ošetrenie sa opakuje, kým dosiahnete želaný výsledok. Odporúčané sú aspoň 4 ošetrenia. Pauza medzi ošetreniami 3 dni, ale môže byť aj dlhšia. 

Ošetrenie cítiť ako jemné mravenčenie. Zároveň cítiť jemné teplo.

Počas ošetrenia môžete príjemne relaxovať a ak ležíte na chrbte, môžete využiť aj kozmetické ošetrenie pleti v jednom čase.

Lipolaser - unikátnosť spočíva v prístupe k ošetrovanej oblasti. Svetlo červeného laseru prechádza pokožkou k tukovým bunkám a stimuluje mitochondrie. Týmto spôsobom začne proces štiepenia triglyceridov na mastné kyseliny a glycerol, ktoré sa uvoľňujú z buniek do lymfatického systému tela.
Zásadný rozdiel je v tom, že pomocou červeného laseru dochádza len k stimulácii buniek, čo má za následok automatické začatie prirodzeného štiepenia.

Trvanie: 30 minút 

Bez bolesti, bez anestézy, bez hluku a hlavne bez námahy. To je neinvazívne ošetrenie Lipolaser. 10 platničiek bojuje miesto vás s tukovými bunkami s efektom viditeľným už po jednom ošetrení. 

Laserové svetlo otvorí tukové bunky na 3 dni a počas týchto dni športovou aktivitou cielene spaľujete tuky na tých miestach tela, kde potrebujete, tam kde pôsobil Lipolaser. Časť tuku sa vyleje aj do lymfy a dostáva sa von z tela, potrebný je zvýšený pitný režim.

Lipolaser je výborný pomocník pre všetkých, čo športujú.

LipoLaser vyvoláva v tele proces, ktorý v tele nastáva pri bežných športových aktivitách ako je beh alebo posilňovanie, kedy dochádza k spaľovaniu tukových zásob. Z tohto dôvodu nie je nutné po ošetrení LipoLaserom absolvovať lymfodrenážnu masáž, ktorá síce môže byť vykonaná, ale na celkový účinok chudnutia nemá priamy vplyv.