Antistresová masáž

Antistresová masáž

Naša vlastná zostava masáže s technikami inšpirovanými zahraničnými masážami, vytvorená po rokoch praxe získavania skúseností z masírovania našich klientov.


Obsahuje aj akupresúru na tých správnych miestach, ktoré spôsobuje vypnutie myšlienkového toku v hlave a vyvoláva tak hladinu alfa.  

Využívanie dotykov rúk na vyvolávanie fyzickej a duševnej pohody patrí medzi najstaršie formy prírodnej liečby. Táto masáž je vhodná hlavne pri každodennom preťažovaní a stresovaní organizmu. Antistresová masáž je vhodná pre všetkých ľudí, ktorí milujú jemné techniky a nemajú vážnejšie zdravotné problémy, či bolesti. 


Je vhodná a obzvlášť potrebná pre určité povolania, kde človek prežíva veľa stresu, alebo v zamestnaniach, kde je veľa zhonu a napätia.   

Pri tejto technike si pomáhame aj esenciálnymi olejmi terapeutickej triedy, to znamená, že sú prírodné a nielen, že sa dajú bezpečne aplikovať priamo na pokožku tela, ale vyvolávajú terapeutický, ozdravný,  efekt. Esenciálne oleje sa dostávajú cez póry pokožky do krvného obehu a plnia si svoje účinky. Telu stačí približne 20-25 minút na to, aby sa esenciálny olej aplikovaný na pokožku, dostal do celého organizmu prostredníctvom krvného obehu.

Zostava typov esenciálnych olejov nie je určená náhodne. Je prispôsobená každému klientovi individuálne. Vieme, ktoré vône uprednostňujú ženy a ktoré naopak muži. Výber esenciálnych olejov prispôsobujeme aj ročnému obdobiu a taktiež času, v ktorom je masáž vykonávaná. To znamená, že klient, ktorý príde na masáž večer a po masáži ide domov spať, bude mať inú zostavu esenciálnych olejov ako ten, ktorý príde počas dňa a po masáži potrebuje ešte pracovať alebo ináč fungovať. 


Priebeh masáže

Masáž sa začína pílingom chrbta, pre očistenie pokožky, prebudenie zmyslov a nervových zakončení a odstránenie odumretých kožných buniek, aby sa následná aplikácia esenciálnych olejov úspešne dostala do krvného obehu. Potom nasleduje špecifická masáž chrbta, pričom určité ťahy bývajú zakončene na rôznych častiach hlavy, týmto sa dosiahne vnútorný pocit uceleného organizmu. Pokračujeme pílingom chodidiel a masážou chodidiel s akupresúrou. Tí klienti, ktorí nezaspia pri masáži chrbta, zaručene zaspia pri tejto našej masáži chodidiel. Aj chrbát, aj chodidlá, sú zakončené masážou cez uterák, kedy sa klient preberie, aby sa mohol otočiť na chrbát.

Pokračuje masáž rúk. Následne masáž trapéz, krku, hlavy a tváre. Táto časť taktiež stimule množstvo akupresúrnych bodov pre dokonalý efekt antistresového účinku. 

Naša vlastná technika hladkania a jemnej akupresúry inšpirovaná francúzskými metódami uvoľnenia tela a spustenia lymfatického obehu a cirkulácie krvi. Táto metóda je podporovaná liečivými účinkami prírody vďaka prírodným esenciálnym olejom. ktoré sú individuálne vyberane pre daného klienta, podľa jeho potrieb.

Po tejto technike klienti odchádzajú s Ľahkou hlavou, je to úplný reset a relax na emocionálnej aj psychickej úrovni.

Je veľmi vhodná pre ľudí, ktorí:

* majú problém so spánkom, * sú preťažení, * sú vyčerpaní, * sú pod napätím, * sú v zhone, * sú vystresovaní, * po operáciách, * majú oslabenú imunitu, * pracujú v otvorených kanceláriách, * pre študentov, * pre všetky vekové kategórie