Masáž chodidiel

Život je pohyb – bez pohybu nie je život, ale bolesť pohybu bráni.  

Masáž nôh je skvelá príležitosť pre naše telo, ktoré má dokonalý samoliečebný mechanizmus. My mu len pomáhame opäť nájsť stratené sily a rovnováhu.

Môžete si vybrať:

  • Reflexná masáž chodidiel
  • Relaxačná masáž chodidiel s pílingom a esenciálnymi olejmi

Obe masáže sú v trvaní 30min

Reflexná masáž chodidiel

Starostlivosť o telo cez chodidlá

Reflexná terapia je úžasne účinná metóda netradičnej starostlivosti o človeka.

Na chodidlách je presná mapa celého nášho tela, ktorá sa dá využiť nielen na spoľahlivú diagnostiku, ale aj na prevenciu a uvoľnenie, či nápravu porúch organizmu. 

Táto masáž stimuluje reflexné body a plôšky na chodidlách, ktoré sú neurologicky prepojené s vnútornými orgánmi, ale aj pohybovým ústrojenstvom a chrbtom. Ak sú niektoré časti bolestivé znamená to buď už existujúci zdravotný problém alebo je daná časť len oslabená. Touto masážou sa stimuluje nervový systém a mozog, aby sa zmobilizoval a spustil interné liečebné procesy na odstránenie problému. Uvoľňuje stuhnutia svalov a stavcov na chrbte, prípadne iných častí tela.

Osvedčuje sa aj pri migréne, ako aj u autoimunitných ochorení - astmy, artrózy alebo alergie. Dokáže údajne aj vyladiť a vyčistiť organizmus, oslabený dlhodobým užívaním liekov.

Masáže si môžete zakúpiť v našom e-shope, a to aj ako darčekové poukážky

Relaxačná masáž chodidiel

Masáž nôh je skvelá príležitosť pre naše telo, ktoré má dokonalý samoliečebný mechanizmus. My mu len pomáhame opäť nájsť stratené sily a rovnováhu. 

Táto naša vlastná technika je výborným prostriedkom na odstránenie únavy nôh. Masáž zmierňuje bolesti a svalové kŕče, prekrvuje svaly a kožu a výborne vplýva na psychiku. Masáž je ideálna pre uvoľnenie nôh po celodennej námahe. Prináša pokoj, relaxáciu, zabezpečí odstránenie pocitov ťažkostí a únavy.

Pred masážou je vykonaný píling chodidiel, pre lepšiu absorbciu esenciálnych olejov a pre lepšie vnímanie masážnych techník.

Na chodidlách sa nachádzajú reflexné body všetkých orgánov tela. Masážou, respektíve stimulovaním týchto bodov jemnou akupresúrou, dochádza k harmonizácii a podpore činnosti týchto orgánov. Masáž nôh tak pôsobí nielen na nohy, ale na celé ľudské telo.
Masáž môže absolvovať takmer každý, kto sa potrebuje uvoľniť po ťažkom dni.

Je náhradou reflexnej masáže pre tých, čo uprednostňujú jemnejšie techniky. Výborne sa kombinuje s našim bylinkovým kúpeľom chodidiel. 

Objednajte si naše služby

Alebo nás kontaktujte telefonicky 0948 40 10 70