LPG vákuová masáž

Jedna z najefektívnejších foriem riešenia celulitídy
Top ošetrenie v celosvetovom meradle
Ošetrenie patologických zmien v spojivovom tkanive
Nepretržitý systém kontroly v priebehu zákroku
Maximálny výsledok, maximálna spokojnosť

LPG vákuová masáž
LPG vákuová masáž

LPG technika je určená na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva. Je jedinou technikou, ktorou je možné uvoľniť tuk uložený pod vrchnou vrstvou pokožky, ktorá sa nedá odstrániť cvičením alebo diétou.

Motorizovaná masážna hlavica má špeciálne valčeky, ktoré pôsobia na pokožku. 

Jemné stláčanie, sanie a krúženie po pokožke prístrojom CELLU M6 stimuluje žilový a lymfatický systém tak, aby sa vyplavovali toxíny. Vlákna sú stimulované, tvorba kolagénu a elastínu sa obnovuje, pokožka pôsobí mladistvejšie a zdravšie. 

Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia a "pomarančová koža"mizne.

  • Významne redukuje celulitídu
  • Tvaruje postavu, napomáha chudnutiu problémových partii tela.
  • Zvyšuje produkciu kožného kolagénu a elastínu, čím zvyšuje kožný tonus
  • Zvyšuje krvný a lymfatický obeh v hornej a dolnej vrstve kože, ktorá odvádza prebytočnú vodu, tuky a toxíny a prenáša výživné látky do hlbších vrstiev kože.
  • Znižuje napätie svalstva
  • Formuje celú postavu spevnením svalstva

Trápi Vás celulitida? LPG endermológia si s ňou hravo poradí. Zaberie tám, kde diéty a cvičenia nefungujú alebo nestačia. 

Celulitída je častý problém mnohých žien. Francúzská metóda LPG je v dnešnej dobe najefektívnejšou a najbezpečnejšou metódou korekcie postavy a odstraňovania celulitídy. Vedeli ste, že túto metódu odporúčajú aj mnohí lekári? Podstata LPG je vo valčekovej masáži s vákuom.

Ide o špeciálnu masáž, ktorá za pomoci vákuovej vlny rozprúdi tok lymfy, stimuluje látkovú premenu a spevňuje svalstvo. 

Je zameraná na tvarovanie, zoštíhľovanie, spevňovanie, anti-celulitídu, podvihnutie zadku a brucha. Vhodná pre celé telo.

Ak chceme schudnúť alebo sa zbaviť celulitídy, je potrebné naštartovať detoxikáciu organizmu a spustiť lymfatický system 


V organizme človeka predstavuje lymfatický systém dôležitú súčasť spôsobu odstraňovania nepotrebných látok - nepotrebných bielych krviniek (lymfocytov), častíc baktérií a vírusov. Slovo lympha je gréckeho pôvodu a znamená čistú pramenitú vodu. Lymfatický systém je súčasťou imunitného systému a zahŕňa lymfatické uzliny a cievy a lymfu. Pri zhoršenej funkcií lymfatického systému dochádza k hromadeniu škodlivých splodín v organizme s následkom oslabenia imunitného systému. Viac ako 80% lymfatického systému sa nachádza v koži a v podkoží. Spleť lymfatických ciev a uzlín ústi do žilového systému.

Tok lymfy v lymfatických cievach ide jedným smerom, nezávisle od krvného obehu. Jej jednosmerný posun je sprostredkovaný sťahmi svalov a okolitého tkaniva, to znamená pri pohybe tela. Nedostatočný pohyb, nerovnomerná záťaž jednotlivých svalov, úbytok svalovej hmoty sú hlavnými príčinami zhoršenia funkcií lymfatického systému s následným hromadením toxínov v organizme. 

A kde sa hromadia toxíny v tele? Okolo tukových buniek, a to nám braní chudnúť, odvodniť sa a odstraňovať celulitídu.