Wellness konzultácia s analýzou tela

Wellness konzultácia je zameraná na individuálne potreby a požiadavky jednotlivca v oblasti starostlivosti o svoje telo a svoje zdravie. Avšak nejde iba o poskytnutie informácií ale hlavne aj o vypočutie si Vašich osobných ťažkostí.Táto konzultácia umožňuje priebežne vyhodnocovať zmeny v životnom štýle, pre ktoré sa daná osoba rozhodla.

Cieľom je náprava stavu nášho tela tak, aby sa vytvorilo priaznivé prostredie pre naše bunky so všetkým, čo potrebujú k plne funkčnému životu a metabolizmu.

Slúži ako informačná pomôcka pre nastavenie životného štýlu. V prípade, že sa cítite naozaj veľmi zle, nestací sa spoliehať iba na Quantum YK, ale vyhľadajte lekársku pomoc. Kompetentný lekár a podrobné lekárske vyšetrenie dokážu väčšinou stanoviť správnu diagnózu.

Aj Vy ste počuli a čítali o množstve stravovacích rád a diét? Neviete sa zorientovať medzi toľkými informáciami v oblasti prirodzenej starostlivosti o svoje telo? Potrebujete poradiť ako si zlepšiť kvalitu svojho života za pomoci stravy a športu? Vitajte na správnom mieste! Práve preto Centrum Vital Spa poskytuje wellness konzultáciu aj s analýzou tela pre ešte lepšie nastavenie individuálneho režímu pre Vás!

Vynikajúcou pomôckou pri tejto konzultácií je Kvantový analyzátor magnetickej rezonancie Quantum YK, pričom je to prístroj, ktorý vyhodnotí stav základných orgánov v tele a základných funkcií organizmu. Je to informatívna pomôcka pre všetkých, ktorí sa snažia o zmenu životného štýlu k lepšiemu, s orientáciou okrem iného, na chýbajúce stopové prvky, minerály a vitamíny; stav našej pokožky, tráviacej sústavy, kostí, kardiovaskulárnej sústavy a stav tukov, svalov a vody v organizme.

Prístroj Quantum YK v žiadnom prípade nenahradzuje lekárske vyšetrenie.

Upozornenie:

Prístroj Quantum YK sa neodporúča osobám:

  • s kardiostimulátorom alebo iným bateriovými implantátmi,
  • s transplantovanými orgánmi
  • s epilepsiou
  • tehotným a kojacím ženam

Vyšetrenie deti do 12 rokov má obmedzený počet výsledkov.