Čokoládová masáž

Čokoládová masáž

Čokoláda... na svete snáď neexistuje človek, ktorý by nemal rád čokoládu v akejkoľvek forme.

Viete akým spôsobom si môžete dopriať čokoládu v neobmedzenom množstve? A pritom využiť vo svoj prospech všetky benefity, ktoré čokoláda ponúka?

Predsa našou čokoládovou masážou. 

Čokoládová masáž patrí k najluxusnejším procedúram. Zároveň patrí k obľúbeným typom masáží a navodzuje celkovú psychickú pohodu a ako bonus zanechá vašu pokožku vyhladenú a skrášlenú.  Vedecky bolo preukázané, že práve vdychovanie omamnej vôni čokolády navodzuje upokojujúce myšlienky. Práve preto sa čokoláda stala obľúbenou súčasťou masáží a zábalov.

Koža ostáva po masáži krásne jemná, svieža a hodvábne hebká. Okrem toho vám po masáži bude celý deň nádherne voňať pokožka a vy sa budete cítiť ako znovuzrodená.  

Prečo čokoláda?

V kakau je obsiahnutý theobromín, ktorý má podobné účinky ako kofeín. Priaznivo vplýva na cievne zakončenia a aktivuje výmenu látok. Čokoláda rovnako stimuluje tvorbu dopamínu v mozgu, uvoľňuje endorfíny a serotonín – hormón šťastia. Telo dokáže cez pokožku prijímať z čokolády vitamíny, aminokyseliny a minerály. Antioxidanty zas vyživujú pleť a pozastavujú jej starnutie tým, že pomáhajú tvorbe kolagénu a elastínu v koži, čím vypĺňajú jemné vrásky. 

Účinky čokoládovej masáže:

  • vyhladzuje a skrášľuje pokožku,
  • zmierňuje celulitídu,
  • odplavuje toxické látky z tela,
  • navodzuje celkovú psychickú pohodu,
  • odbúrava stres,
  • dodáva telu vitamíny a minerály.

Čokoládová masáž najčastejšie pozostáva z dvoch častí: peeling, samotná masáž a záverečný čokoládový zábal. Počas peelingu (najčastejšie kokosového či kávového) sa z pokožky odstraňujú odumreté kožné bunky, čím sa pokožka pripravuje na masáž. Nasleduje pomalá masáž jemnou čokoládou, pri ktorej sa masírujú krk, ramená, chrbát, alebo celé telo. Čokoláda s 98% obsahom kakaa je rozpustená napríklad v organickom mandľovom oleji. Masáž môže byť zakončená aj čokoládovým zábalom.


Masáž si môžete online kúpiť pre seba alebo ako Darčekovú poukážku, ktorú môžete dostať fyzicky alebo elektronicky.Objednajte si termín:

Vyplňte formulár a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.


Alebo nás kontaktujte telefonicky na 098 40 10 70