PhytOxygene

Okysličujúce detoxikačné profesionálne ošetrenie pleti

Exkluzívna metóda ošetrenia, ktorá detoxikuje a okysličuje pokožku pomocou sily prírody. Toto ošetrenie, ktoré je skutočným "dychom čerstvého vzduchu", umožňuje pokožke opäť voľne dýchať a zanecháva ju úplne čistú a žiarivo krásnu.

Účinky ošetrenia:

  • Pleť je svieža a čistá. 
  • Pleť je prekrvená.
  • Pleť je jemná a pevná. 
  • Tvár žiari žiarivou krásou.
  1. krok - Phyto Exfoliating - rastlinný exfoliačný peeling, ktorý je vytvorený z prírodných exfoliačných častíc, mechanicky odstraňuje odumreté povrchové bunky, čím vylepšuje textúru pokožky a umožňuje jej voľné dýchanie. 
  2. krok - Pro-kyslíková maska - pro-kyslíková pomáha dodávať kyslík do buniek stimuláciou dýchania buniek. Vďaka prírodnej zelenej hline, Pro-Oxygen Maska, čistí pokožku zachytávaním častíc znečisťujúcich látok a absorbovaním toxínov na povrchu pokožky.
  3. krok - Serenity Masáž - odstraňuje stres a obnovuje pohodlie pokožky. Odborné techniky, ktoré používa kozmetická terapeutka, stimulujú proces eliminácie toxínov a podporujú lymfatickú drenáž, zatiaľ čo hydrogelifikované éterické oleje rozširujú svoje vlastnosti starostlivosti o pokožku do srdca pokožky, aby ju regenerovali, upokojovali, čistili a tonizovali. 
https://www.youtube.com/watch?v=Cp1u0LMTbHg