Age Repair

Manuálne kozmetické ošetrenie pleti, ktoré eliminuje prejavy starnutia.
Pleť je po ošetrení viditeľne spevnená, vyhladená a rozžiarená.

Luxusné kozmetické ošetrenie, ktoré eliminuje prejavy starnutia, ako sú vrásky, strata pružnosti pleti, hyperpigmentácia, nedostatočné rozžiarenie, v epiderme a derme. Ošetrenie podporuje dlhovekosť buniek, ochraňuje bunky pokožky, stimuluje tvorbu kolagénu v pokožke. 

1. krok

Mikrodermabrázia, ktorá je aplikovaná na tvár, krk a dekolt, odstraňuje odumreté bunky, zlepšuje štruktúru pokožky, odstraňuje jemné linky a stimuluje tvorbu nových mladých buniek

2. a 3. krok

2. Protivráskové sérum, vymiešané s čistým  vitamínom C tesne pred aplikáciou. Sérum obsahuje koncentrát bunkového života. 

3. Protivrásková, omladzujúca masáž s obsahom hydrolyzovanej DNA, eliminuje príznaky starnutia s použitím aktívnych látok, ako napr. kyselina hyaluronová. Zároveň aktivuje regeneráciu pleti a eliminuje hyperpigmentáciu.

4. krok

Maska "Žiarivá mladosť", z netkanej látky, je špeciálne určená pre bezprostredný kontakt s pokožkou. Jej tvar a zloženie podporuje okamžité prenikanie aktívnych omladzujúcich látok do pleti. Obsahuje Prokolagén, ktorý bojuje proti prejavom starnutia, kyselinu hyaluronovú a stabilizovaný vitamín C, ktorý obnovuje žiarivú krásu mladej pleti.

https://www.youtube.com/watch?v=XPH09rLm38I