Relaxačná masáž

Relaxačná masáž

Vložte svoj text

Relaxačná masáž okrem toho, že pôsobí relaxačne, dokáže povzbudiť náš imunitný systém alebo čistiť naše telo od splodín.

Relaxačná masáž pomáha nielen pri uvoľnení svalov, ale aj mysle. Pôsobí proti stresu, depresii a únave.

Dokáže stimulovať alebo uvoľňovať svaly, čím spôsobujú účinok liečivej energie dotyku. Relaxačná masáž je kombináciou rôznych typov masáží a na rozdiel od klasickej je jemnejšia. 

Relaxačná masáž chodidiel

Táto naša vlastná technika je výborným prostriedkom na odstránenie únavy nôh. Masáž zmierňuje bolesti a svalové kŕče, prekrvuje svaly a kožu a výborne vplýva na psychiku. Masáž je ideálna pre uvoľnenie nôh po celodennej námahe. Prináša pokoj, relaxáciu, zabezpečí odstránenie pocitov ťažkostí a únavy.

Pred masážou je vykonaný píling chodidiel, pre lepšiu absorbciu esenciálnych olejov a pre lepšie vnímanie masážnych techník.

Na chodidlách sa nachádzajú reflexné body všetkých orgánov tela. Masážou, respektíve stimulovaním týchto bodov jemnou akupresúrou, dochádza k harmonizácii a podpore činnosti týchto orgánov. Masáž nôh tak pôsobí nielen na nohy, ale na celé ľudské telo.
Masáž môže absolvovať takmer každý, kto sa potrebuje uvoľniť po ťažkom dni.

Je náhradou reflexnej masáže pre tých, čo uprednostňujú jemnejšie techniky. Výborne sa kombinuje s našim bylinkovým kúpeľom chodidiel.