Kozmetické ošetrenia

Vyberte si zo širokej ponuky kozmetických ošetrení. Od kozmetickej masáže dekolku, krku a tváre, cez depilácie tváre, ošetrenia akné, až po vypínajúce a omladzujúce ošetrenia. A to pre ženy aj mužov.

Trápi Vás ochabnutá pleť, nerovnomerný pigment, jazvy a stopy po akné, suchá pleť, problematická pleť, ochabnutie či vrásky? Tieto aj iné problémy pleti hravo, neinvazívne a pohodlne vyrieši správne zvolený chemický píling. 

Chemických pílingov je niekoľko a každý je vhodný na iné nedokonalosti pleti

VIAC o chemických pílingoch TU.

Face Cupping

Cupping je pôvodne čínska technika, ktorá spočíva v masáži, ktorá sa vykonáva pomocou silikónových baniek rôznych veľkostí. Pôsobí až zázračne proti vráskam. Mnoho VIP hviezd, Kim Kardashian alebo Hudda Kattan medzi inými, hovoria, že vsádzajú na toto šokové ošetrenie, ktoré zlepšuje bunkový metabolizmus.

Antistresová rýchlovka

Uvoľňujúca akupresúrna masáž trapéz, krku, tváre a hlavy. Cielené pohyby a stimulácia špecifických bodov vypne myseľ a uvoľní svaly, čím sa podporí krvný obeh a tok lymfy. Naša vlastná technika. Táto masáž je kombináciou viacerých masážnych techník, rokmi u nás vytváraná a prispôsobovaná tomu, čo klienti majú najradšej, aké pohyby a čo ich najviac uvoľní.

Kávová dermabrazia pleti

New Skin - Manuálne kozmetické ošetrenie pleti na odstránenie zrohovatenej vrstvy pokožky s využitím prírodných surovín. Mikrodermabrazia pomocou masáže. Vhodné aj na leto a pre všetky typy pleti. Pleť ostane krásne zamatová. Máte málo času a potrebuje oživiť svoju pleť? Toto je vhodné ošetrenie, pri ktorom aj príjemne zrelaxujete.

Hĺbkové čistenie pleti s Mary Cohr Paris

Manuálne, šetrné čistenie pórov pleti a následné ošetrenie pleti, tak aby ste mohli ísť medzi ľudí, pleť je krásne upokojená a póry sú preliečené a zatvorené. Pleť po ošetrení nie je červená a doštípaná, naopak, má jednotný tón a zamatový efekt. Postupy ošetrenia, ako aj použité prípravky, ostávajú tajomstvom Centra Vital Spa. Príďte sa presvedčiť o dokonalosti hĺbkového čistenia pleti.

Doplnkové kozmetické služby

Farbenie obočia a mihalníc

Zvýraznenie obočia alebo rias. Dá sa s ním zdokonaliť tvar obočia poprípade vyrovnať nerovnosti. K dispozícií máme veľa odtieňov farieb. Farba sa necháva pôsobiť od 5 do 15 minút, podľa želania výsledného efektu. Farba vydrží cca 1 až 2 týždne.

Formovanie / úprava obočia

Úpravou obočia sa myslí zachovanie Vášho tvaru a len odstránenie chĺpkov, ktoré sú navyše. Formovanie obočia je modelovanie tvaru obočia, ktoré je prirodzené k Vašej tvári, poprípade jeho "doformovanie" podľa Vášho želania, alebo ak treba podporiť hustotu, či dĺžku obočia. Centrum Vital Spa vyznáva francúzsky štýl a preto aj Vaše obočie bude prirodzené a husté. Žiadne tenké linky namiesto obočia. Obočie robí tvár ženy.

Depilácia tváre

Slúži na odstránenie chĺpkov na tvári, ktoré vytvárajú nepekný vzhľad a narúšajú jemnú krásu ženy. Depilácie hornej pery, brady, líc, obočia môžu byť vykonané horúcim voskom. Je to bezbolestné a veľmi účinné ošetrenie s elimináciou ďalšieho rastu nežiadúcich chĺpkov.