Kozmetické ošetrenia

Vyberte si zo širokej ponuky kozmetických ošetrení. Od kozmetickej masáže dekolku, krku a tváre, cez depilácie tváre, ošetrenia akné, až po vypínajúce a omladzujúce ošetrenia. A to pre ženy aj mužov.

Trápi Vás ochabnutá pleť, nerovnomerný pigment, jazvy a stopy po akné, suchá pleť, problematická pleť, ochabnutie či vrásky? Tieto aj iné problémy pleti hravo, neinvazívne a pohodlne vyrieši správne zvolený chemický píling.

Chemických pílingov je niekoľko a každý je vhodný na iné nedokonalosti pleti.

VIAC o chemických pílingoch TU.

Kávová dermabrazia pleti

New Skin - Manuálne kozmetické ošetrenie pleti na odstránenie zrohovatenej vrstvy pokožky s využitím prírodných surovín. Mikrodermabrazia pomocou masáže. Vhodné aj na leto a pre všetky typy pleti. Pleť ostane krásne zamatová. Máte málo času a potrebuje oživiť svoju pleť? Toto je vhodné ošetrenie, pri ktorom aj príjemne zrelaxujete.

Hĺbkové čistenie pleti s Mary Cohr Paris

Manuálne, šetrné čistenie pórov pleti a následné ošetrenie pleti, tak aby ste mohli ísť medzi ľudí, pleť je krásne upokojená a póry sú preliečené a zatvorené. Pleť po ošetrení nie je červená a doštípaná, naopak, má jednotný tón a zamatový efekt. Postupy ošetrenia, ako aj použité prípravky, ostávajú tajomstvom Centra Vital Spa. Príďte sa presvedčiť o dokonalosti hĺbkového čistenia pleti.

Doplnkové kozmetické služby

Farbenie obočia a mihalníc

Zvýraznenie obočia alebo rias. Dá sa s ním zdokonaliť tvar obočia poprípade vyrovnať nerovnosti. K dispozícií máme veľa odtieňov farieb. Farba sa necháva pôsobiť od 5 do 15 minút, podľa želania výsledného efektu. Farba vydrží cca 1 až 2 týždne.

Formovanie / úprava obočia

Úpravou obočia sa myslí zachovanie Vášho tvaru a len odstránenie chĺpkov, ktoré sú navyše. Formovanie obočia je modelovanie tvaru obočia, ktoré je prirodzené k Vašej tvári, poprípade jeho "doformovanie" podľa Vášho želania, alebo ak treba podporiť hustotu, či dĺžku obočia. Centrum Vital Spa vyznáva francúzsky štýl a preto aj Vaše obočie bude prirodzené a husté. Žiadne tenké linky namiesto obočia. Obočie robí tvár ženy.

Depilácia tváre

Slúži na odstránenie chĺpkov na tvári, ktoré vytvárajú nepekný vzhľad a narúšajú jemnú krásu ženy. Depilácie hornej pery, brady, líc, obočia môžu byť vykonané horúcim voskom. Je to bezbolestné a veľmi účinné ošetrenie s elimináciou ďalšieho rastu nežiadúcich chĺpkov.