Pílingová masáž

Pílingová masáž

Je vhodná pre ľudí, ktorí sa starajú pokožku tela a ktorí majú hodne stresu a napätia. 

Veľmi dobrá je aj kombinácia pílingu tela a následne zábalu, či už bahenného alebo čokoládového.  


Doprajte si hýčkanie tela, ktoré spája príjemné škrabkanie a masáž tela v jednom. Veľmi vhodné pred dovolenkou s pobytom na slnku, pre rovnomerné a dlhotrvajúce opálenie pokožky.

Pílingovým, škrabkacím, masírovaním dochádza k priamemu pôsobeniu na nervové zakončenia pod pokožkou. Vaša myseľ sa tak úplne uvoľní a Vy spoznáte stav "Prázdna hlava". Plus ide o regeneráciu pokožky na lipidovej báze.

Nakoľko je náš domáci kávový peeling až na tele zmiešaný s bio olejčekom, dochádza k úplnej regenerácií pokožky, ktorá ostáva krásne lesklá a žiarivá. Lipidy prenikajú do našej pokožky úplne prirodzene a s ľahkosťou a tak nedochádza k vysušovaniu kože.

Po masáži je pokožka ošetrená olejčekom s pridaním bylinkovej silice podľa typu pokožky, pre úplnú hydratáciu a vitalitu kože. Píling utierame teplými, mokrými uterákovymi rukavičkami a teda nezanecháva stopy na tele či oblečení.


Po masáži je pokožka ošetrená olejčekom s pridaním bylinkovej silice podľa typu pokožky, pre úplnú hydratáciu a vitalitu kože. Píling utierame teplými, mokrými uterákovymi rukavičkami a teda nezanecháva stopy na tele či oblečení. 

Táto unikátna metóda, dokáže úplne uvoľniť celé telo, naštartovať lymfatický obeh, rozprúdiť krv a v prípadnom mrazivom počasí príjemne rozohriať celé telo na niekoľko hodín. Píling zanecháva pokožku jemnú a hladkú, odstraňuje odumreté bunky, zrýchľuje krvný obeh.

Dosiahnete tak 2v1. Antistresovú škrabkaciu masáž tela a špeciálne pílingovo olejové ošetrenie pokožky celého tela. 


Masáž si môžete zakúpiť online, či už pre seba alebo pre niekoho iného formou Darčekovej poukážky.

Objednajte si naše služby

Alebo nás kontaktujte telefonicky 0948 40 10 70