Masáž tela na mieru

 Niekto zbožňuje masáž chodidiel, niekto miluje masáž hlavy, niekomu vyhovuje iba masáž chrbta, niekto uprednostní masáž trapéz a šije. Niekto vyhľadáva masáž tváre. Niekto má rád silné masáže, iný zasa jemné, niekto sa potrebuje zbaviť stresu a uvoľniť sa, niekto zasa má bolesti a potrebuje riešiť rôzne ťažkosti. Niekto chce po masáži cítiť ľahkosť, niekomu vyhovuje keď ho bolí celé telo. Niekto má rád pol hodinovky, niekto iný zasa vydrží ležať aj dve hodiny :-)

Presne preto, by mal každý dostávať takú masáž, akú ma najradšej. 

Prečo máme v ponuke masáž na mieru?

Často sa stáva, že si klient ide vybrať nejakú masáž, avšak natrafí na veľké množstvo masáži a zrazu nevie, ktorá je pre neho ideálna. Alebo si vyberie nejaký typ masáže a potom keď si pozrie podrobnejšie info o masáži, tak si povie:  "Táto masáž by bola skvelá, ale je v nej aj masáž hlavy a tú ja nemám rád". A teda klient sa opäť ocitne na začiatku svojho výberu. Nakoniec sa môže stať, že si nič nevyberie.

Čo to znamená?

Masáž na mieru je presne prispôsobená nárokom a predstavám každého klienta. V prípade riešenia bolestí pohybového aparátu je aj viac ako vhodné, prispôsobiť masážne techniky danému problému. Rôzne bolesti si vyžadujú rôzne techniky a prítlaky alebo aj časové trvanie masáže. Taktiež aj masírované miesto, nakoľko niekedy na odstránenie bolesti hlavy stačí masáž chrbta, niekomu treba premasírovať trapézy a šiju a niekomu treba premasírovať aj chodidlá, kvôli dráham v tele.

Ako to prebieha?

Poviete nám, ktoré časti tela máte najradšej masírované a ktoré naopak nemáte radi. Či vás niečo bolí, alebo si potrebujete oddýchnuť alebo máte hodne stresu a potrebujete ešte niečo silnejšie ako len relaxačnú masáž. Aký efekt od masáže očakávate. Upresníte nám, aké časové trvanie masáže je pre vás ideálne. A my vám podľa týchto informácií, zostavíme masáž priamo pre vás.


Darujte masáž na mieru formou darčekovej poukážky:

Dohodnite si termín masáže: