O nás

Radi Vás osobne privítame v našom Centre Vital Spa so zameraním na relaxáciu, regeneráciu a revitalizáciu celého tela ako aj duše. Dnes už je známe, že zdravé telo potrebuje zdravú dušu a naopak, zdravá duša potrebuje zdravé telo, ktoré sa navzájom podporujú. Žijeme v materiálno duchovnom svete, a preto je potrebné starať sa súbežne ako o vitálnosť nášho tela, tak aj o spokojnosť našej duše.

Doba sa mení, okrem iného je hlavne viac zhonu a stresu. Okolo nás je mnoho techniky, elektrických prístrojov, ktoré okrem toho že zanášajú naše telo elektromagnetickým smogom, nás nepriamo podporia k ešte väčšej aktivite, samozrejme v zhone. Vďaka automatickej práčke už nemusíme prať jeden celý deň, vďaka mikrovlnnej rúre máme jedlo pripravene do troch minút, vďaka internetu rýchlo komunikujeme s kýmkoľvek po celom svete... No namiesto toho, aby sme ušetrený čas venovali blízkym okolo nás, alebo predsa sebe, sa stále viac a viac ponáhľame. Vždy sa nájde niečo dôležité, neodkladné... Avšak dlhodobo takto fungovať nevieme a potrebujeme si predsa dopriať trošku aj z tej revitalizácie a relaxu.  

Existuje mnoho spôsobov ako dosiahnuť tento úžasný stav nášho tela a našej mysle. U nás si môžete vybrať z niekoľkých ošetrení a procedúr, ktorými dosiahnete práve to, čo potrebujete, a čo možno už dlhšie vyhľadávate. 

Poskytujeme komplexnú starostlivosť o našich klientov, o ktorých sa vždy stará špičkový tým odborníkov. Nielen technické vybavenie na svetovej úrovni a odborné postupy podľa najnovších vedeckých poznatkov, ale taktiež luxusné prostredie v centre Bratislavy s možnosťou parkovania zadarmo. 

Ponuka služieb