Vianočná masáž

Vianočná masáž

Limitovaná ponuka unikátnej masáže, plnej vianočných vôní ale aj zdravotných benefitov pre telo.


Túžite vychutnať si vianočnú atmosféru bez predvianočného stresu? Príďte sa k nám na chvíľu zastaviť, od všetkého si vydýchnuť a zbaviť sa stresu a napätia touto sladkou masážou plnou vianočných vôní. 

Radi spájate príjemné s užitočným? Táto masáž je na to viac než vhodná. Ide o čokoládovú masáž tela obohatenú o škoricu a esenciu pomaranča a klinčeka. Nechajte sa rozmaznávať uvoľňujúcou luxusnou masážou.

Táto masáž je nielen dokonalým relaxom ale vďaka klinčekovej zložke je silne podporujúca imunitu. Táto masáž dokonale prehreje celé telo. Pomarančová esencia eliminuje vzhľad pomarančovej kože, harmonizuje krvný tlak a navodzuje duševnú pohodu.

Čokoláda dodáva telu vitamíny a minerály, odplavuje toxické látky z tela a zmierňuje celulitídu. Navodzuje celkovú psychickú pohodu a ako bonus zanechá vašu pokožku vyhladenú a skrášlenú. Vedecky bolo preukázané, že práve vdychovanie omamnej vôni čokolády navodzuje upokojujúce myšlienky. 

Vianočná masáž tela

Masáž tela v trvaní 75minút. Unikátna masáž na toto predvianočné obdobie plné stresu a zhonu. Zároveň je to perfektný vianočný darček pre každého, kto má rád Vianoce a všetky vône s nimi spojené. Čokoládová masáž tela obohatená o škoricu a esenciu pomaranča a klinčeka. Táto masáž je nielen dokonalým relaxom ale vďaka klinčekovej zložke je silne podporujúca imunitu. Táto masáž dokonale prehreje celé telo. Pomarančová esencia eliminuje vzhľad pomarančovej kože, harmonizuje krvný tlak a navodzuje duševnú pohodu.

59,00 €