Hormonálna a emocionálna rovnováha + obnova pleti

Helichrysum Touch 10ml - Jeden z najvyhľadávanejších esenciálnych olejov, slamienka sa tradične používala pre svoje upokojujúce a regeneratívne účinky. Tento olej Slamienka s medovo sladkou vôňou vašu pleť regeneruje a obnovuje. Slamienka sa tiež označuje ako večný či nesmrteľný kvet a pre svoju schopnosť dodať pokožke omladzujúci vzhľad sa často používa v kozmetických prípravkoch. Slamienka sa používa v bylinných liečebných postupoch už od čias starovekého Grécka a jej olej je vysoko cenený a vyhľadávaný pre svoje mnohé účinky.

Clary Calm RollOn 10ml - poskytuje upokojujúci a utišujúci účinok a dostane vašu náladu do rovnováhy počas celého mesiaca. Je to zmes šalvie, levandule, bergamotu, rumančeka rímskeho, cédrového dreva, ylang-ylang, muškátu, fenikla, semienka mrkvy, palmarosy a vitexu a je na vonkajšie použitie, poskytuje pokožke chladivý účinok a pomáha utíšiť a vyvážiť intenzívne emócie. Táto zmes kombinuje často používané bylinky na zmiernenie symptómov s pojených s PMS, menopauzou, ženskou hormonálnou rovnováhou a starnutím. Redukuje návaly tepla, pôsobí harmonicky na ženské hormóny, menopauzu, menštruačný cyklus a bolesti s ním spojené.

Balance Touch 10ml - zmes - smrek, gáfrovník lekársky, vratič, kadidlo, rumanček kamilkový. Je to uzemňujúca zmes, a to fyzicky aj emocionálne. Táto zmes napomáha pri upravovaní rôznych problémov týkajúcich sa svalov, kostí, kože, nervového systému a emocionálnej rovnováhy. Aromaticky môže pomôcť uviesť telo aj myseľ do rovnováhy. Stabilizuje telo a vytvára rovnováhu. Uvoľňuje emocionálne bloky. Vytvára pocit pokoja a mieru, relaxuje telo i myseľ. Pomáha zbaviť sa hnevu. Posilňuje pozitívny životný postoj. Redukuje návaly tepla, záchvaty, žiaľ, smútok, výkyvy nálady. Môže pomôcť pri depresiách.

115,00 € 168,33 €