* ZenGest™ * zmes esenciálnych olejov 15ml

Zmes na trávenie

Cielené namiešaná zmes esenciálnych olejov: zázvor (ďumbier), mäta pieporná, estragón, fenikel, rasca, semeno koriandra a aníz.

Táto zmes na trávenie, môže byť užitočná na zlepšenie funkcie tráviaceho ústrojenstva. Oleje v tejto zmesi boli skúmané pre svoju schopnosť uviesť tráviaci systém do rovnováhy a ukľudniť mnohé jeho ochorenia.

Táto zmes je nápomocná aj pri požití nevhodného a nebezpečného jedla pre náš organizmus a pri mnohých negatívnych prejavoch narušeného trávenia.

Výborné skúsenosti s touto zmesou sú aj pri ľuďoch trpiacich anorexiou. Emocionálne podporuje energiu, lásku a odvahu. Výborná zmes aj pre deti a bábätka, odporúčam použiť variantu Touch, ktorá je riedená a s aplikátorom roll on pre jednoduchšiu manipuláciu. 

43,40 € 48,00 €

Počas tehotenstva používame opatrne, votrie sa 1 kvapka na vonkajšiu časť ucha pri rannej nevoľnosti.

Zmes je nevhodná pre ľudí trpiacich epilepsiou.

Môže sa aplikovať na reflexné body na chodidlách a na členkoch, taktiež lokálne na oblasť žalúdka, alebo iných orgánov, na spodok hrdla (pri dávení). Pri parazitoch u zvierat, aplikujeme na laby. Môžeme nechať rozptýliť vo vzduchu alebo priamo inhalovať.

Vnútorne môžeme užiť 1 kvapku zmesi do 200 ml vody alebo sójového alebo ryžového mlieka a pomaly odpíjame. Môže sa tiež pridať do klistíru na zbavenie čreva parazitov a na odstránenie kandidózy tráviaceho traktu.