Eukalyptus * Eucalyptus * esenciálny olej

Vypredané Respiračný systém, pokožka

Eucalyptus je bylinka čistého a ľahkého dýchania, relaxácie.Môže napomôcť pri spriechodňovaní dýchacích ciest. Eukalyptus je kľúčovou zložkou liekov na kašeľ a hrdlo a tiež sa používa v mastiach na hruď vďaka mnohým dôležitým zložkám, ktoré sa v ňom nachádzajú. Bežne sa používa vďaka jeho upokojujúcim a uvoľňujúcim schopnostiam a tiež pri pomoci s dýchaním. Na aromatické a lokálne použitie. Na noc nakvapkáme na vankúš a inhalujeme počas spánku. Podporuje zdravie ústnej dutiny a osviežuje dych. Je vhodný na utišujúcu masáž. Vhodný na regeneráciu pokožky aj pleti.

Veľkosť: 15 ml

Momentálne máme Eucalyptus iba vo Vianočných balíčkoch. Ďalšie kusy sú na ceste, prídu čoskoro.

18,90 € 22,00 €

Vhodný na pleť tínedžerov, na upokojenie a obnovu pleti. Pri menštruácii môžeme masírovať spodnú časť bruška. Neutralizácia nepríjemných pachov kdekoľvek v domácnosti alebo v aute. Difúzujeme, aplikujeme na pokožku aj vnútorne užívame. Vhodný pre deti, tehotné a kojace ženy.  

  • Zmierňuje tesné a napäté svalstvo
  • Má očisťujúce schopnosti
  • Je možné ho aplikovať v čistej podobe (neriedený) alebo možno tiež riediť v pomere 1: 1 (1 kvapku esenciálneho oleja na najmenej 1 kvapku nosného oleja) pri lokálnej aplikácii pre deti a pre jedincov s citlivou pokožkou. Aplikujte na reflexné body alebo priamo na príslušnú oblasť.