Afrodiziakum, radosť zo života a krásna pleť

Ylang Ylang 15ml - Používaný na ošetrenie pokožky. Na podporu hustých, lesklých a žiarivých vlasov. Historicky používaný aj na: pocit ľahkého trávenia bolesti žalúdka, regulovanie tlkotu srdca a dýchania. Francúzi používajú pri: prežívaní smútku, dysharmónií organizmu, nevyrovnanosti, zlom metabolizovaní cukru, duševnej únave, frigidnosti, vypadávani vlasov. Pôsobí upokojujúco, má sedatívne vlastnostiAromaticky ovplyvňuje sexuálnu energiu a posilňuje vzťahy, stimuluje nadobličky a pomáha ukľudniť sa, relaxovať, zmierniť hnev.

Elevation 15ml - zmes: lavandin, levanduľa, tangerinka, elemi, myrta citrónová, medovka, ylang ylang, osmant, hawajské santalové drevo. Je to rozvesuľujúca zmes, ktorá vytvára energetickú vôňu na stimulovanie chémie tela, keď sa človek cíti apatický a smutný. Často používaná pri úzkosti, depresiách, žiali, pospartálnej depresii, šoku, strese. Povznesie náladu a pomáha aj pri chudnutí. Harmonizuje telo a prehĺbuje uvoľnenie. Elemi pomáha upokojovať nervy a má antidepresívne a sedatívne účinky. Osmant, ktorý sa používa v tých najvzácnejších a najdrahších parfémoch, má schopnosť privolať úsmev na tvári. Hawajské santalové drevo taktiež pomáha upokojovať a harmonizovať, vyrovnáva a uľaví od nervového napätia. Všetky oleje v tejto zmesi napomáhajú pri upravovaní rôznych problémov týkajúcich sa emocionálnej rovnováhy.

Patchouli 15ml - pačuli je ľahko rozpoznateľný vďaka svojej bohatej, pižmovo sladkej vôni. Pravidelne sa používa v parfémovom priemysle, ako aj vo vonných výrobkoch, ako sú pracie prostriedky a osviežovače vzduchu. Je pre pokožku prospešný mnohými spôsobmi. Často sa používa lokálne na zníženie výskytu vrások, škvŕn a malých nedostatkov pokožky a na podporu hladkej, žiarivej pleti. Vôňa pačuli poskytuje základný, vyrovnávací efekt na emócie. Upokojuje emócie a prinavracia rovnováhu. Zrýchľuje regeneráciu pokožky.

133,00 € 194,67 €

Súčasťou balíčku je aj špeciálny náhrdelník, ktorý sa používa, ako osobný difúzer.