Kadidlo * Frankincense * esenciálny olej

Vypredané Emócie, duševná rovnováha, bolesť zubov, utíšenie, deti

Historicky sa kadidlo považovalo za posvätný olej. Od pradávna používaný na zlepšenie komunikácie, hovorí sa, že je to olej pravdy, pri difúzovaní v priestore je človek viac otvorený a viac povie. Je to takzvaný otec olejov, alebo kráľ olejov, poznáme ho aj ako univerzálny olej, keď pri nejakom probléme neviete aký olej použiť, siahnite po kadidle. Po osobnej skúsenosti som zistila, že je vynikajúci za zápaly a bolesti zubov, odporúčam aplikovať 2-3 dni na ďasno po návšteve zubára. Pomáha pri starnutí pokožky, pomáha redukovať vrásky, hojí jazvy. Veľmi vhodný pre malé deti, už od bábätiek, keď sú nepokojné, nevedia spať, neviete, čo im je, aplikujte kadidlo na spánky a zátilok a dieťa je do 5 minúť pokojné alebo spinká. Vhodný na zápaly, depresie. Výbornú skúsenosť mám pri aplikácií na chodidlá pri epileptických záchvatoch. Používaný aj na regeneráciu maternicového tkaniva - stačí aplikovať 1-2 kvapky na podpruško každý deň po pôrode počas 2-3 mesiacov. Často používaný pri oslabenej pamäti, mozgovom starnutí, po úraze hlavy - difúzovaním a natieraním na pokožku.

Veľkosť: 15 ml

89,00 € 101,30 €

V dávnych dobách sa kadidlo cenilo viac než zlato, alebo sa verilo, že dokáže vyliečiť takmer všetky nemoci. Pomáha sústrediť energiu, obmedziť rozptýlenie a zlepšiť koncentráciu. Mierni hyperaktivitu, netrpezlivosť, podráždenosť a nekľud. Má hlboké psychologické a duchovné benefity. Jeho centrujúci účinok, umožňuje jasnejšie sústredenie a je ideálnou pomôckou na meditáciu, rozjímanie a modlitbu, zanechanie mentálnej nesústredenosti a upokojenie mysle. Zabezpečuje stav mysle sústredenej na jednu vec, dovoľuje duchu aby mal rozlet. Je nápomocný v tom, aby pomohol nechať minulosť v minulosti a vytvoril prostredie, v ktorom sídli optimizmus a očakávanie slobody sústrediť sa na súčasné úspechy, ktoré umožňujú mier a sebaprijatie. Preto vhodné aj pre ľudí v kóme.

Pomáha uľaviť a lepšie znášať bolesti kĺbov a šliach a kostí. Môže napomôcť pri upokojení pre astmatikov. Vhodný na vírusové infekcie nervového systému, aj pokožky, pomáha pri rôznych nedokonalostiach kože. Vhodný pre všetkých. Môžeme aj vnútorné, aj masážne, aj difúzovanie.