Chudnutie, trávenie a lymfa

Smart and Sassy 15ml - zmes: grapefruit, citrón, mäta pieporná, ďumbier (zázvor) a škorica. Je to metabolická zmes. Bola vytvorená na pomoc pri regulácii hladu a pri limitovaní príjmu nadbytočných kalórií. Oleje v tejto zmesy upokojujú žalúdok a zlepšujú emocionálny stav tela. Táto zmes je najúčinnejsia v kombinácií s cvičením a zdravým stravovaním. Pomáha redukovať celulitídu - vhodná aj aplikácia priamo na pokožku, zriedime s masážnym telovým olejom a po osprchovaní, keď sú otvorené póry pokožky, vmasírujeme. Metabolizuje cukry a tuky - ideálne je užitie tohto oleja hneď po jedle, ktoré obsahuje umelé cukry a nezdravé tuky. Táto zmes detoxikuje.

Wild Orange 15ml - Divoký pomaranč je vynikajúci pre energetizáciu a revitalizáciu. Historicky používaný aplikáciou na oblasť hrudníka, pre navodenie pokojného a harmonického celkového stavu organizmu, na pokojné pocity v oblasti záhy, podporenie zdravia v oblasti krku. Francúzská medicína ho používa na zápchu, hnačku, nervovú dyspepsiu, pokojný spánok, pri menopauze.  Pre dojčatá vhodný pri kolike, dobre zriedime, pomáha im spať. Pre fádnu a mastnú pokožku. Pomáha pri zadržiavaní vody v tele. Vhodný pri nervozite a abstinenčných príznakoch. Čistí telo od plastov. 

Cypress 15ml - mentálne equilibrium. Olej lymfy a krvného toku. Keď difúzujeme dodáva energiu a zbavuje stresu. Má sviežu, čistú vôňu, je energizujúci a osviežujúci. Cypress je často používaný v kúpeľoch masážnymi terapeutmi. Pri aplikácií na pokožku, čistí pleť. Podporuje lymfaticky obeh a krvný obeh. Veľmi obľúbený u žien v menopauze. Vhodný do šampónu na vylepšenie vzhľadu mastných vlasov.  Francúzi ho používajú pre svoje účinky na podporenie relaxácie, oddychu, spánku a na lepší pocit počas dýchania. V staroveku sa používal pri nadmernej strate tekutín. Vyhnite sa slnečnému žiareniu alebo UV lúčom až 12 hodín potom ako použitie produkt na pokožku. 

63,00 € 90,00 €