* Cheer™ * zmes esenciálnych olejov

Vypredané Pozdvihujúca zmes radosti pre lepšiu náladu

Cielené namiešaná zmes esenciálnych olejov: divoký pomaranč, klinček, badián, citrónová myrta, pakost podzemkatý, muškátový oriešok, vanilka, ďumbier (zázvor) a škorica. Táto pozdvihujúca zmes nás povzbudí a prinesie pocity radosti, keď to najviac potrebujeme. Je veľmi obľúbená aj pri malých deťoch, v období vzdoru, pri zlej nálade, psychickej únave. Zmes je vhodná pre všetky vekové katergórie a rovnako pre mužov aj ženy. Je veľmi obľúbená aj v pracovnom prostredí na uvoľnenie napätia a zníženia stresu a tlaku. Je veľmi osviežujúca. Pomáha čistiť organizmus, uľaví od ťažkostí spojených s trávením.

Dôvody našej zlej alebo žiadnej nálady bývajú rôzne a preto je táto zmes tak namiešaná, aby čo najlepšie ovplyvnila tie telesné systémy, ktoré nám berú našu dobrú náladu.

Veľkosť: 5 ml

30,70 € 38,40 €

Zmes môžeme použiť aj pri bežnej chrípke, aby sme sa trošku rozveselili a podporili hojenie tela aj na emocionálnej úrovni. Okrem telesných systémov má priaznivé účinky aj na emocionálny systém.

Táto zmes Cheer a aj Elevation, patria medzi moje najpoužívanejšie zmesi na môjho skoro 3 ročného syna, pri výkyvoch nálady a pri prejavoch vzdorovania.