Balíček zdravého tela

Wild orange - divoký pomaranč - je vynikajúci pre energetizáciu a revitalizáciu, podporenie zdravia v oblasti krku. Francúzská medicína používa na pokojné srdiečko, zápchu, hnačku, pokojný spánok, pri menopauze. Pre dojčatá vhodný pri kolike. Pomáha pri zadržiavaní vody v tele. Vhodný pri nervozite a abstinenčných príznakoch.

Oregáno - úľava pri bolesti hrdla, ako aj pokožky, v ktorej sú kurie oká. Vhodný na kožné problémy ako bradavice a kurie oká. Je jedným z najsilnejších a najvýkonnejších éterických olejov, na udržanie zdravej imunitnej funkcie.

Lemon - citrón - Pomáha pri znečistenom vzduchu. Navodzuje lepšiu koncentráciu. Urýchľuje pomalé trávenie. Eliminuje afty v ústach, pomáha bieliť zuby. Vhodný na mastné vlasy, aj mastnú pleť. Ideálny na exotické krajiny pre pocit ľahkého trávenia. 

Tea tree - čajovník - správne fungovanie imunitného systému, na zdravší vzhľad pokožky celého tela, na ľahší pocit počas trávenia, a spálenie od slnka. Vhodný pri obnove pokožky. Pomáha vytvárať ochrannú bariéru pred kliešťami. Vhodný pre malé deti, tehotné, dojčiace ženy. Pri kojení môže upokojiť ubolené a zapálené bradavky.

75,00 € 106,34 €