Balíček olejov pre každého

Oregano Touch - úľava pri bolesti hrdla, ako aj pokožky, v ktorej sú kurie oká. Vhodný na kožné problémy ako bradavice a kurie oká. Je jedným z najsilnejších a najvýkonnejších éterických olejov, na udržanie zdravej imunitnej funkcie. 

Air Touch - zmes na dýchanie- ideálna zmes na respiračné ťažkosti, na uľahčenie dýchania, na uvoľnenie upchatého nosa. Aplikujeme aj na oblasť chodidiel, zospodu, aj z hora na narty. Uľaví od bolesti hlavy, ucha, upokojí telo pri chorobe, sezónnej alergii. Zloženie: bobkový list, mäta, eukalyptus, čajovník, citrón, ravensara a kardamón

Lavender Touch - navodzuje pokojný a kvalitný spánok obzvlášť pri malých deťoch. Levanduľa je bylinka relaxu, uvoľnenia, utíšenia, upokojenia. Bylinka kvalitného spánku. Pomáha znižovaťkrvný tlak. vhodné aplikovať na pleť, ktorá trpí akné a vyrážkami. Výborná po uštipnutí hmyzom, na slnečné podráždenie kože.

Zen Gest Touch - úľava od tráviacich ťažkostí. Veľmi obľúbená zmes aj pri cestovaní a nevoľnostiach s tým spojenými. Zloženie bylín: zázvor (ďumbier), mäta pieporná, estragón, fenikel, rasca, semeno koriandra a aníz

71,00 € 101,58 €

Touch verzie sú riedené esenciálne oleje s kokosovým olejom, takže sú vhodné na citlivú pokožku. Keďže je to menej koncentrované ako čistý esenciálny olej, je to obzvlášť vhodné aj pre malé deti, a niektoré aj pre bábätká.