Imunita, ľahké dýchanie a čistý vzduch

Copaiba - Podpora vitality tela. Posilňuje imunitu, navodzuje pocit ľahkého dýchania cez deň aj v noci. Olej z Copaiba je široko používaný v kozmetických výrobkoch vrátane mydiel, krémov, pleťových vôd a parfumy. Môže prispieť k pocitu ľahšieho trávenia Prispieva k čistej a hebkej pleti, navodzuje zdravý vzhľad pokožky. Po namáhavej aktivite masírujeme na nohy spolu s masážnym olejom. Pôsobí upokojujúco a harmonicky. Ma antioxidačné vlastnosti. Vhodný aj do kúpeľa na relaxáciu a omladenie pokožky. Môžeme aj piť, aj natierať, aj dýchať. Vhodné aj pre deti, aj tehotné, treba však zriediť s masážnym olejom, hlavne pri citlivej pokožke.

Spearmint - Mäta klasnatá je sladká osviežujúca bylina, ktorá sa pre svoju mätovú chuť používa na podporenie sviežeho dychu sa vo veľkej miere používa v žuvačkách, sladkostiach a dentálnych výrobkoch. Očistí ústa a podporuje čerstvý dych - môžeme si dať jednu kvapku pod jazyk alebo ochutiť čistú vodu, či čaj. Ideálna do difúzera, na osvieženie a očistenie vzduchu. Jeho sladká, osviežujúca aróma je čistá a povznášajúca, čo je ideálne na vyvolanie pocitu sústredenia a pozitívnej nálady. Spearmint je veľmi odlišný od Peppermint, čo je miernejšou voľbou pre deti a deti s citlivou pokožkou. Taktiež mäta bola historicky používaná na úľavu od čkania, na koliky, nevoľnosť, poruchy trávenia, nadúvanie, bolesti hlavy, vredy a chrasty.

Lemongrass - citrónová tráva - Pomáha čistiťvzduch, ktorý dýchame. Ochrana pred blchami - môžete použiť aj na domáce zvieratká vytvorením spreja alebo pridáme do šampóna. Podporuje tok lymfatického obehu. čistí telo od patogénov - pijeme vo vode - 2kvapky na liter vody.

92,00 € 131,67 €