Balíček: Čisté dýchanie s difúzerom

Copaiba - copaiva - Posilňuje imunitu, navodzuje pocit ľahkého dýchania cez deň aj v noci. Môže prispieť k pocitu ľahšieho trávenia. Prispieva k čistej a hebkej pleti. Ma antioxidačné vlastnosti. Vhodný aj do kúpeľa na relaxáciu a omladenie pokožky. Vhodné aj pre deti, aj tehotné.

Lemongrass - citrónová tráva, pomáha čistiť vzduch, ktorý dýchame. Má očistné účinky na náš organizmus. Môže navodiť pocity lepšieho zraku Podporuje tok lymfatického obehu. Veľmi obľúbený pre športovcov po športovej aktivite na pocit uvoľnenejších svalov. Utišujúce účinky na organizmus, podporuje pocity uvoľnenia a harmónie. Pridajte 1 až 2 kvapky do vody alebo čaju po veľkom alebo ťažkom jedle. Kvôli uvoľňujúcej aróme vmasírujte do oblasti žalúdka pred vzlietnutím alebo skôr, ako sa vydáte na cesty

Eucalyptus - bylinka čistého a ľahkého dýchania, relaxácie. Môže napomôcť pri spriechodňovaní dýchacích ciest. Eukalyptus je kľúčovou zložkou liekov na kašeľ a hrdlo a tiež sa používa v mastiach na hruď. Má upokojujúce a uvoľňujúce schopnosti. Vhodný na regeneráciu pokožky aj pleti.

Petal Difúzer: Výdatná produkcia hmly pomáha zvýšiť vlhkosť vzduchu. Nastavenie difuzéra na 2, 6 alebo 12 hodiny. Voliteľné svetlo LED. Mimoriadne jemný opar pokryje priestor až 33 m2. Jednoduchý 3-dielny difúzer sa ľahko a prakticky používa. Stabilný, ľahký a ideálny do rôznych miestností. Bielo hnedej farby.

133,00 € 181,63 €