Spánok, lymfa a PMS

Serenity - relaxačná zmes olejov: levanduľa, majorán, rumanček rímsky, ylang ylang, havajské santalové drevo a výťažok z vanilkových semien. upokojuje a zmierňuje pocity stresu, vzrušenia a úzkosti. uvoľňuje zvýšené napätie svalov a upokojuje nervy a utišuje emócie. Má sedatívne vlastnosti, navodzuje pocit sebalásky, sebavedomia a šťastia.

Lemongrass citrónová tráva - Pomáha čistiť vzduch, ktorý dýchame. Vhodné na pridávanie do šampónu. Podporuje tok lymfatického obehu. čistí telo od patogénov - pijeme vo vode - 2kvapky na liter vody. Osviežuje a čistí.

Geranium - udržiava emócie v rovnováhe a je tiež bežnou prísadou v produktoch starostlivosti o pokožku. Pôsobí upokojujúco a utišujúco na celý organizmus. Vhodný aj na podporu vzhľadu čistej kože a zdravých vlasov. Pomáha tiež upokojiť nervy a zmierniť pocity stresu.  Je antidepresívny, vhodný aj po potrate. Aj na PMS. Osviežuje. Historicky používaný pri zápaloch, silnej menštruácií. Eliminuje vrásky, vhodný na pleť, na suchú a citlivú pokožku. Utišuje a upokojuje prsia, napríklad pri dojčení alebo po operáciách. Vhodný po pôrode. Používame aj na suché vlasy. Vhodný na aplikáciu jaziev nakoľko má zdravo vyzerajúci účinok na pokožku. Uvoľňuje ženské emocionálne bloky, aplikujeme dve kvapky na oblasť hrudníka 1-2 krát denne.

108,00 € 154,67 €