Balíček metabolizmu a trávenia

Zendocrine - detoxikačná zmes na trávenie. Dodáva energiu. Zmes bylín na očistu orgánov a zdravú funkciu tkanív. Podporuje endokrinný systém a hormonálnu rovnováhu. Celkový očistný vplyvu na telo posilňuje aj pokožku a vlasy .Zmes esenciálnych olejov: rozmarín, koriandrová vňať, borievka, tangerinka, muškát.

Grapefruit - Pomáha zbavovať sa závislostí. Pomáha pri anorexii, bulímií, zároveň pri opačnom prípade, potláča chuť do jedla. Vhodný na ošetrenie celulitídy. Zmierňuje opicu po požití alkoholu :) Podporuje lymfatický systém, znižuje obezitu. Pomáha pri tréme,. hodný pri PMS. Pri lokálnom použití netreba riediť. Nemá až takú fotosenzitivitu, ako iné citrusové oleje, výborný na leto.

Lemongrass - citrónová tráva - Pomáha čistiť vzduch, ktorý dýchame. Ochrana pred blchami - môžete použiť aj na domáce zvieratká vytvorením spreja alebo pridáme do šampóna. Podporuje tok lymfatického obehu. čistí telo od patogénov - pijeme vo vode - 2kvapky na liter vody.

Smart and Sassy - metabolická zmes na tuky a cukry, pomáha pri chudnutí. Na pomoc pri regulácii hladu a pri limitovaní príjmu nadbytočných kalórií. Oleje v tejto zmesi upokojujú žalúdok a zlepšujú emocionálny stav tela. Pomáha redukovať celulitídu - vhodná aj aplikácia priamo na pokožku, zriedime s masážnym telovým olejom. Zmes esencií: grapefruit, citrón, mäta pieporná, ďumbier (zázvor) a škorica. 

87,00 € 124,66 €