Relax, ľahké dýchanie a fyzická pohoda

Ravintsara 5ml - olej Ravintsara sa nesmie zamieňať s olejom Ravensara.  Ravintsara je jemnejší a podobá sa na Eukalyptus a Gáfor. Skvelý doplnok do každej pravidelnej rannej meditácie. Zrieďte v základovom oleji ako súčasť relaxačnej masáže. Pridajte jednu až dve kvapky do uvoľňujúceho kúpeľa s Epsomskou soľou. Len na vonkajšie použitie. Je ideálna na podporu ľahkého dýchania počas chladných mesiacov. Vklepte okolo výstrihu, keď cvičíte jogu, aby ste podporili pozitivitu a sústredenie. Môžeme ho primiešať do obľúbeného hydratačného prípravku pre upokojujúce účinky.

Balsam Fir 5ml - jedľa balzamová - hrejivý a osviežujúci esenciálny olej. Podporuje ľahké a čisté dýchanie. Pôvodní obyvatelia Ameriky historicky používali jedľu balzamovú na rituály a na zdravotné účely. Môže navodiť utíšenie pokožky pri vonkajšom použití v rámci upokojujúcej masáže. Pridajte 1 kvapku do čistiaceho gélu na tvár, tuhého mydla či sprchovacieho gélu. Pri nanesení na pokožku vytvára uzemňujúci a energizujúci účinok.

Deep Blue 5ml - zmes esenciálnych olejov: gaultéria, gáfor, mäta pieporná, vratič, rumanček kamilkový, slamienka a osmant. Zmes na úľavu. S obľubou ju používajú atléti a športoví nadšenci na uvoľnenie svalov a tela po namáhavej činnosti. Po dlhých hodinách strávených za počítačom si vmasírujte zmes esenciálnych olejov Deep Blue do prstov, zápästí, pliec a krku. Zmes je vhodná pre ľudí trpiacimi zápalmi a bolesťami pohybového aparátu. Vhodná zmes na masáž chrbta, s obľubou ju používajú aj maséri. Vhodná na modriny a pri svalovom napätí. 

74,00 € 106,33 €