Balíček Domácej úľavy

Zen Gest Touch - úľava od tráviacich ťažkostí. Veľmi obľúbená zmes aj pri cestovaní a nevoľnostiach s tým spojenými. Zloženie bylín: zázvor (ďumbier), mäta pieporná, estragón, fenikel, rasca, semeno koriandra a aníz

Tea Tree Touch - úľava na kožne ťažkosti ako štípance, vyrážky, akné. Je to ochrana pokožky pre kliešťami, vhodný pri obnove pokožky. Po stáročia známe ako prírodné antibiotikum. 

Past Tense Touch - úľava od bolestí kĺbov, hlavy. Je to zmes proti napätiu. Zmes proti bolesti svalov a napätiu. Pomáha na bolesť hlavy, migrény. Zloženie bylín: gaultéria, levanduľa, mäta pieporná, kadidlo, koriandrová vňať, rumanček rímsky, majorán, bazalka a rozmarín.

Oregano Touch - úľava pri bolesti hrdla, ako aj pokožky, v ktorej sú kurie oká. Vhodný na kožné problémy ako bradavice a kurie oká. Je jedným z najsilnejších a najvýkonnejších éterických olejov, na udržanie zdravej imunitnej funkcie.

87,00 € 123,99 €

Touch verzie sú riedené esenciálne oleje s kokosovým olejom, takže sú vhodné na citlivú pokožku. Keďže je to menej koncentrované ako čistý esenciálny olej, je to obzvlášť vhodné aj pre malé deti, a niektoré aj pre bábätká.