Vianočný balíček 202003

Vírusy, baktérie, imunita, dezinfekcia priestorov

Vianočný balíček obsahuje:

On Guard sprej 27ml, On Guard touch zriedenú zmes olejov 10 ml, Sibírsku jedľu olej 15 ml a Zmes esenciálnych olejov na dýchanie Air 15ml. Produkty sú vianočne zabalené.

On Guard sprej je používaný na dezinfekciu rúk, povrchov, môže sa aplikovať aj priamo na telo ako na oblasť chodidiel, hrudníka, brucha. Čistí od vírusov, baktérií a plesní a zabraňuje ich množeniu. 

On Guard Touch podporuje zdravú imunitu, ideálna aplikácia na chodidlá každé ráno ako prevencia (vhodné aj pre deti od 6 mesiacov), pomáha čistiť telo od vírusov, baktérií a plesní, vďaka aplikácií roll on guličkou si tento produkt veľmi obľubujú aj mamičky s malými deťmi.

Sibírska jedľa je osvedčená pri suchom, dráždivom kašli, vhodná na masáž tela, čistí dýchacie cesty a upokojí telo aj myseľ.

Air zmes esencií na dýchanie uľaví pri upchatom nose, podporí ľahké dýchanie, vykašliavanie a je výbornou voľbou pre tých čo neobľubujú nosné kvapky. Pre ľahké nočné dýchanie aplikujeme pred spaním 3-6 kvapiek na vankúš, veľmi vhodné aj pri malých deťoch od 3 mesiacov.

81,00 € 101,33 €