Galvanic Spa – galvanizácia pleti

N   Galvanic Spa – galvanizácia pleti    N

 

Regeneračne pleťové ošetrenie na zjemnenie a vyhladenie vrások, zvýšenie aktivity kmeňových pleťových buniek, ktorá vekom klesá. Na celkové oživenie, vyhladenie a napnutie pokožky, vhodné aj pre mladú aknóznu pleť na preliečenie akné…

galvanic spa

Ako to funguje?

Táto kozmetická procedúra spočíva v používaní galvanických elektród pod povrchom pokožky, čím sa stimuluje, prekrví a bude pevnejšia. Jej cieľom je vyzerať už po prvom použití sviežejšie a viditeľne mladšie. Funguje na základe galvanického prúdu, ktorý na základe pozitívneho a negatívneho nabitia povzbudzuje bunky k lepšej aktivite.

Ošetrenie pleti je rozdelené do viacerých fáz. V prvej fáze sa uskutočňuje prečistenie, a to hĺbkovo a so špeciálnymi prípravkami,  potom nasleduje výživa celej pleti a zvlášť sa ešte venujeme miestam najviac postihnuté vráskami, ako sú vrásky medzi obočím, okolo očí a noso-ústne vrásky.

galvanic manOšetrenie je vhodné ako na pleť, tak aj na krk, dekolt a so špeciálnym nadstavcom aj na telo, a to na miesta postihnuté celulitídou, na ochabnutú pokožku alebo na extrémne vysušenú, narušenú a podráždenú pokožku.

Táto procedúra je veľmi príjemná, relaxačná a celkovo revitalizačná.

Po ošetrení je pleť v tóne zjednotená, teda neostáva nijako podráždená ani červená a preto stačí už len naniesť make up a pleť je dokonale krásna a omladená.

 

Rezervujte si termín alebo zistite viac aj na 0948 40 10 70 alebo nás kontaktujte TU

 

po ošetrení galvanic spa

Comments are closed