Dixo Beauty Device 4 v 1

N   Dixo Beauty Device 4 v 1   N

 

Revitalizácia pleti, jej napnutie a doživenie, zjemnenie vrások a iné účinky, prostredníctvom kombinácie 4 zložiek ako sú: elektroporácia, mezoporácia, elektrická stimulácia svalov, rádiofrekvencia a LED svetelná terapia. A to všetko neinvazívne, v pohodlí a s relaxom u nás.

Dixo Beauty Device účinkuje prostredníctvom hĺbkového stimulujúceho efektu, ktorý ovplyvňuje obnovovanie kolagénu v bunkách, napnutie pleti a viditeľne zlepšuje pleť a jej farbu. Používame v kombinácii so sérom, esenciálnym olejom alebo krémom.

Ošetrenie tváre je v trvaní 20-30 minút. Ošetrenie krku 10-15minút. Ošetrenie dekoltu v trvaní 20-30 minút. Pre mladšiu pleť stačia kratšie časové úseky, pre zrelú sa doporučujú tie dlhšie.

Elektroporácia

Je pozoruhodne účinná pri prenose živín a produktov starostlivosti o pleť do hlbších vrstiev pokožky. Je to skrášľovacia metóda, ktorá privádza kolagén a kyselinu hyalurónovú do hlbších vrstiev pokožky a to bez použitia ihly. Molekulárne prvky, ako je kolagén a kyselina hyalurónová neprenikajú ľahko do hlbších vrstiev pokožky, avšak prostredníctvom špeciálnej techniky Elektroporácie je možné dosiahnuť veľmi dobré výsledky.

Mezoporácia

Tento proces kombinuje prvky mezoterapie a elektroporácie, ktorá je v Európe široko rozšírená a známa ako mezoterapia bez ihly. Prostredníctvom tohto procesu prenikajú látky do pokožky veľmi účinne. Prienik látok je až 10 krát účinnejší ako v prípade konvečnej iontoporácie v hĺbke 1 mm a 27 krát účinnejší v hĺbke 4 mm pokožky. Tento proces prekvapujúco rozjasňuje pokožku, zjednocuje jej farbu a potláča príznaky starnutia.

Radi Vám povieme viac aj na 0948 40 10 70 alebo nás kontaktujte TU

EMS – Elektrická stimulácia svalov

slúži na aktiváciu buniek a regeneráciu kolagénu. elektrický prúd stimuluje jemne pleť a spôsobuje následný svalový pohyb, ktorý môžeme pociťovať ako jemné pichanie a pnutie. Ďalej stimuluje hypodermu, čím aktivuje bunky, sťahuje kolagén a vypne ho a vytvorí novú a pevnú väzivovú struktúru. Spôsobí  spevnenie a posilnenie pleti, zlepšuje jej elasticitu, vyhladí vrásky a zjemní pleti. Pleť je hladká a pružná , krásne lesklá a zjednotená vo farbe.

Pri použití EMS prúdu vzniká na pokožke pocit tlaku a jemného tepla, sťahy svalstva nie s pozorovateľné na povrchu kože, avšak zreteľne môžeme cítiť tepl, ako následok reakcie pokožky a svalov na stimuláciu. Týmto spôsobom sa stimuluje obnova kolagénu v bunkách.

RF – Rádiofrekvenčná terapia

Je založená na prúdení elektrickej energie medzi dvoma elektródami. Keď elektrický prúd prúdi cez živé tkanivo, vysoký tok energie vytvorí teplo, ako následok vysokej frekvencie a odporu živého tkaniva, takže pri tejto metóde dochádza k pocitu tepla na pokožke. Vniknuté teplo a prúd stimuluje obnovu kolagénu v pokožke.

LED Svetelná terapia

Táto metóda pracuje účinne a poskytuje trvalé výsledky bez rizika poškodenia pleti. Pracuje na báze použitie špeciálneho LED svetla, špeciálne vyvinutého pre kozmetické účely. Prostredníctvom účinku modrého, červeného a žltého svetla sa zbavíte problémov s pleťou a získate perfektný vzhľad.

Červené svetlo – bieli a vyrovnáva farebné nezrovnalosti pokožky, vyhladzuje vrásky a urýchľuje regeneráciu pleti, sťahuje póry a podporuje tvorbu kolagénu

Zelené svetlo – pokožku neutralizuje, zmierňuje napätie a upokojuje, zmierňuje opuchy a pomáha odstraňovať pigmentové škvrny.

Modré svetlo – zabíja baktérie a znižuje zápal; čoraz častejšie v kombinácii  s červeným svetlom je vhodné na liečbu akné a odstraňovanie jazvičiek spôsobených týmto ochorením pokožky.

NURSE – Masáž s vibráciami

Slúži na vyživenie a posilnenie pleti. Vtláča výživné látky z krémov a gélov do hlbších  vrstiev pokožky rýchlo a efektívne. Vhodná najmä na tvár a okolie očí.

Rezervujte si termín alebo zistite viac aj na 0948 40 10 70 alebo nás kontaktujte TU

Comments are closed