Pílingová škrabkacia masáž tela

Pílingová škrabkacia masáž tela

 

Doprajte si hýčkanie tela, ktoré spája príjemné škrabkanie a masáž tela v jednom. Odchádzať budete s novou pokožkou na celom tele.
telovy-peelingTáto unikátna metóda, ktorá sa robí iba v Centre Vital Spa dokáže úplne uvoľniť celé telo, naštartovať lymfatický obeh, rozprúdiť krv a v tomto mrazivom počasí príjemne rozohriať celé telo na niekoľko hodín. Plus regenerácia a vitalita pokožky celého tela.

Vyskúšajte úžasny pocit škrabkania a masírovania v jednom.

mass

Pílingovým, škrabkacím,  masírovaním  dochádza k priamemu pôsobeniu na nervové zakončenia pod pokožkou. Vaša myseľ sa tak úplne uvoľní a Vy spoznáte stav “Prázdna hlava”. Plus ide o regeneráciu pokožky na lipidovej báze. Nakoľko je domáci kávový peeling až na tele zmiešaný s bio olejčekom, dochádza k úplnej regenerácií pokožky, ktorá ostáva krásne lesklá a žiarivá. Lipidi prenikajú do našej pokožky úplne prirodzene a s ľahkosťou a tak nedochádza k vysušovaniu kože.

Po pílingovej masáži je pokožka ošetrená opäť olejčekom s pridaním bylinkovej silice podľa typu pokožky, pre úplnú hydratáciu a vitalitu kože.

Dosiahnete tak 2v1. Antistresovú škrabkaciu masáž tela a špeciálne pílingovo olejové ošetrenie pokožky celého tela.

spa-massage

Comments are closed