Masáž hlavy – ayurvedska

N   Ayurvédska masáž hlavy   N

 

Masáž hlavy nielen ako relax, ale aj ako ozdravný proces pre telo.

Stimulovanie pokožky hlavy k zdravším a hustejším vlasom.

Už po dvoch mesiacoch prvé výsledky!

masáž hlavy bratislava

Pekné a vitálne vlasy sa považujú za niečo celkom mimoriadne, čo si zasluhuje starostlivosť aby takými  ostali. Preto je pre Hair Active Expert-a dôležité profesionálne Vám pomôcť  pri  problémoch ako je vypadávanie vlasov,  ako aj pri  akýchkoľvek iných problémoch s vlasmi.

Naši zákazníci, ktorí raz do týždňa počas 12 týždňov využijú procedúry Hair Active Expert-a, uvidia  v krátkom čase už prvé výsledky.

krasne dlhe vlasyVďaka masáži hlavy je viditeľný  rast vlasov, ktoré sú oveľa pevnejšie a to nezávisle od toho ako dlho už trpíte problé mami s vlasmi. Masáž hlavy alebo inými slovami stimulácia pokožky hlavy pôsobí celostne a povzbudí celý organizmus. Aktivovaním a urýchlením látkovej výmeny sa urýchli detoxikácia celého tela.  Pokožka hlavy sa dostatočne prekrví a počas toho sú korienky vlasov lepšie zásobované kyslíkom a výživnými látkami. Už po niekoľkých týždňoch sa môžete sami presvedčiť o pevnosti a hustote dorastajúcich vlasov.

Masáž pokožky hlavy je ideálnym doplnkom k Ayurvédskym Active produktom a zaručuje ešte rýchlejšie výsledky.  Tieto výsledky zaručuje aj počas, alebo po medicínskych výkonoch ako je napríklad chemoterapia.

Ako na to?

Jennifer-Anistonmasaz hlavy bratislavaHair Active Expert  sa o vás profesionálne stará počas 12 týždňov,  raz týždenne vykonáva Ayurvédsku masáž/stimuláciu pokožky hlavy.  Potom odporúčame naďalej raz do mesiaca masáž hlavy, až pokiaľ nie ste s výsledkom spokojný.  Pri medicínskych výkonoch ako napr. chemoterapia, je potrebné vykonávať masáž hlavy počas šiestich mesiacov, alebo dovtedy pokiaľ si túto procedúru želáte.

 

Comments are closed