Aktuality

N   Aktuálne informácie a ponuky:   N

 

tehotná

Ako tehotná čítate a počúvate, čo všetko nemôžete, no množstvo vecí z toho môžete, len inou formou, resp. iným spôsobom.

Čo robiť a nerobiť v tehotenstve a aký vplyv to má na bábätko, sú otázky skoro každej budúcej mamičky.

Počas tehotenstva Vaše bábätko síce žije v bezpečí bruška, ale už vníma všetko naokolo a toto prenatálne obdobie (pred narodením) ho dokáže ovplyvniť na celý život. Vedome však viete vplývať na Vaše bábätko ešte kým je vo vašom brušku, a to nielen fyzicky ale aj emočne a psychicky. Ako si môžete pomôcť prírodnou formou počas celého tohto nádherného obdobia, a tým ovplyvniť aj Vaše dieťa, sa dozviete na týchto prednáškach, určeným tehotným ženám, ale aj mamičkám.

Na prednáške si vysvetlime dôvody mnohých vecí, ktoré sa počas tehotenstva v tele ženy odohrávajú a ako si vieme pomôcť s čisto prírodnými esenciami.

Prednášajúca: Ivana Balvanová, zakladateľka a majiteľka Centra Vital Spa:

“Som mamina 16 mesačného synčeka, pôsobiaca v oblasti zdravia a krásy od roku 2011. Svoju prácu kombinujem s alternatívnou medicínou, nakoľko som sama na tom vyrastala a po rokoch vidím, aké to má úžasne dopady, a stále v tom pokračujem. Môj syn je úplne bežné bábo, so všetkým čo k tomu patrí a všetky bežné ťažkosti riešim prírodnou formou, pretože viem ako tým pomáham jeho telíčku. To isté rada odovzdám ďalej, Vám.”

KEDY: 25.2. a 13.3. o 10:00 – 12:00 v centre JOGA ZDRAVO

Prednášky na seba nenadväzujú, ide o tú istú prednášku v dvoch termínoch. Je treba sa prihlásiť na konkrétny dátum.

Prihláste sa na prednášku 25.2. alebo aj 13.3. prostrednictom linku:

https://www.jogazdravo.sk/sk/novinky/esencialne-oleje-v-obdobi-tehotenstva-a-po-porode

ja s malym

 

Ivana Balvanová

zakladateľka Centra Vital Spa

Pre hlbšie poradenstvo a prípadne vyskúšanie bylinných produktov, navštívte naše priestory Centra Vital Spa, na Radvanská ulici 46 v Starom meste Bratislavy.
Telefonický nás môžete kontaktovať na čísle 0948 40 10 70
A mail nám môžeme napísať na adresu centrumvitalspa@gmail.com

 

 

Comments are closed