Age Repair – Mary Cohr Paris

N   Age Repair – Mary Cohr Paris   N

 

Manuálne kozmetické ošetrenie pleti, ktoré eliminuje prejavy starnutia.

Pleť je po ošetrení viditeľne spevnená, vyhladená a rozžiarená.

Luxusné kozmetické ošetrenie, ktoré eliminuje prejavy starnutia, ako sú vrásky, strata pružnosti pleti, hyperpigmentácia, nedostatočné rozžiarenie, v epiderme a derme.

 

  1. Age repair krok 1Mikrodermabrázia, ktorá je aplikovaná na tvár, krk a dekolt, odstraňuje odumreté bunky a stimuluje tvorbu nových mladých buniek.
  2. Ager repair - krok 2Protivrásková, omladzujúca masáž eliminuje príznaky starnutia s použitím aktívnych látok, ako sú kyselina hyaluronová, čistý vitamín C, koncentrát bunkového života a pod. Zároveň aktivuje regeneráciu pleti a eliminuje hyperpigmentáciu.
  3. Age reapir - krok 3Maska „Žiarivá mladosť“ je špeciálne určená pre bezprostredný kontakt s pokožkou. Jej tvar a zloženie podporuje okamžité prenikanie aktívnych omladzujúcich látok do pleti. Obsahuje Prokolagén, ktorý bojuje proti prejavom starnutia, kyselinu hyaluronovú a stabilizovaný vitamín C, ktorý obnovuje žiarivú krásu mladej pleti.

 

 

Ošetrenie obsahuje: odlíčenie pleti, mikrodermabraziu, protivráskovú omladzujúcu masáž, masku – žiarivá mladosť, aplikácia pleťového séra a pleťového krému.

Dĺžka ošetrenia: 60 minút

Cenník TU

Comments are closed